Kvalifikacije za Svetsko Prvenstvo 2018

Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Danci koji nas otresli u prosli kvalifikacijama kuci ni bod protiv Tumbinih sokola :slap:
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

7 - Seven of the 14 yellow cards shown to Barcelona this season have been for dissent, a La Liga-high
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Srpski fudbaler Adem Ljajić zablistao je u duelu Palerma i Torina u 8. kolu Serije A, koji je tim Siniše Mihajlovića dobio sa 4:1.

Bivši fudbaler Partizana doneo je preokret gostima iz Torina u prvom poluvremenu sa dva sjajna pogotka.
Adem definitivno mora u reprezentaciju.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Слика
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Ova Barsa igra s pola snage. Mada su prilicno nesigurni u odbrani, al ipak fale povredjeni Pike, Alba i Roberto.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Makarije

Порука од Makarije »

Ma dajte ljudi ovaj Mesi je zlo, covek plodi.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

dva gola je dobio bukvalno na tacnu, prvi i treci
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Makarije

Порука од Makarije »

Ma u pravu si covek je prevara.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Zajeban ovaj Ludogorec, nije raspad kao onda kad je izbacio Partizan.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Hart je debil, ali je ovaj Bravo jedno 10 puta gori od njega.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Danijel_CH пише:Zajeban ovaj Ludogorec, nije raspad kao onda kad je izbacio Partizan.
Moram sad i tebe na ignore listu zajedno sa Slobodanom, da se grlite i mazite tamo. Stvarno ide na k***c to podjebavanje cigana, cak i meni koji navijam za Partizan. Potpuno nepotreban i nebitan komentar. Ovo je vec drugi put da citam da pises o Ludogorecu. Koga bre boli tukson za Ludogorec? 26 godina, krv ti J***m.

Elem, opet se dalo videti da Gvardiola predstavu nema kako da brani svoj gol kad protivnik stane na loptu 30-40 metara od gola. Bas mi je drago sto ih je Barsa unakazila, da se spuste malo na zemlju. Mesi po meni u top 20 igraca na planeti, ni blizu vrha, bleji u toj listi sa dve ukradene zlatne lopte, jednu ukrao Snajderu 2010. a jednu Iniesti 2012. Nikad oprosteno, nikad zaboravljeno. Pu.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Makarije

Порука од Makarije »

Ko gura tog Mesija vise, bre.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

pi***, tera ljude da ga mole da igra za repku, a trofej ne ume da donese.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sreca pa sam mu na ignore i nece imati potrebu da odgovori na ovo.

Covek se nije tebi obratio, a kamoli te uvredio... mnogo veci problem je sto za 23 godine ti nisi naucio osnovne nacine pristojnog komuniciranja. Slobodana (mene) ne uzimaj u usta i ne cackaj me jer cu ti svaki put staviti do znanja da ni po cemu nisi iznad mene kao i sto nisi.

Dobri ste bili poslednjih meseci pa neka tako i ostane. Ne uzimajte me u usta i ti i ostali i nema problema. Ako me pominjete bez potrebe dolazi do problema jer ne popuštam ja, ne popuštate ni vi, a svako na svoj način doprinosi zajednici i međusobni sukobi su bespotrebni i samo škode SFM. Normala da ja neću otići sa foruma ili neko od vas tako da svađe nemaju efekat, a kada nešto radiš to mora da ima i konačan pozitivan cilj (koji kod vas ne postoji tj. ne može se ostvariti). Prema tome izašao je FM i svako će davati doprinos na svoj način, a svađe neće dovesti nigde kao ni podbadanja.

Živ bio. :cheers:

Mesija ne volim ali je brutalan.
Последње учитавање од Sloba дана 20 Окт 2016, 10:10, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Re: Makarije

Порука од neme93 »

Makarije пише:Ko gura tog Mesija vise, bre.
Rokfeleri.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

neme93 пише:
Danijel_CH пише:Zajeban ovaj Ludogorec, nije raspad kao onda kad je izbacio Partizan.
Moram sad i tebe na ignore listu zajedno sa Slobodanom, da se grlite i mazite tamo. Stvarno ide na k***c to podjebavanje cigana, cak i meni koji navijam za Partizan. Potpuno nepotreban i nebitan komentar. Ovo je vec drugi put da citam da pises o Ludogorecu. Koga bre boli tukson za Ludogorec? 26 godina, krv ti J***m.

Elem, opet se dalo videti da Gvardiola predstavu nema kako da brani svoj gol kad protivnik stane na loptu 30-40 metara od gola. Bas mi je drago sto ih je Barsa unakazila, da se spuste malo na zemlju. Mesi po meni u top 20 igraca na planeti, ni blizu vrha, bleji u toj listi sa dve ukradene zlatne lopte, jednu ukrao Snajderu 2010. a jednu Iniesti 2012. Nikad oprosteno, nikad zaboravljeno. Pu.
A boleo vas je k***c kad ste pisali nakon Terziceve izjave da bi Zvezda izbacila njega.

Klasicno cigansko palamudjenje.

Da dodam da ja jos nigde nisam spominjao Zvezdu, nego utakmicu ucesnika LS. Ako ti to smeta u ovoj temi slobodno me zaobidji.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 20 Окт 2016, 10:41, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Danijel_CH, Ubijas zabavu druze.Okej da kazes jednom, pa drugi put, al vec treci put smaras.A ti si to ponovio 100 puta sigurno.Iskreno bole me k***c i za grobare za takozvano cigansko palamudjenje, i jedni i drugi sirite svoju propagandu.Iskreno bas si smorio s tim.A tek sto ste unistili teme KK Partizan i FK Partizan da covek ne sme da udje da procita post, nista nije bolja ni tema sa suprotne strane brda.Poslednjih 5 strana na tim temama Covic(prodao Kosovo) vs Partizan(Hrvatski klub osnovan u Zagrebu)i takmicenje u tome ko je vise i kad krao, i sto je najgore i jedni i drugi ponavljate isto u nedogled, i plus se rasprava vodi izmedju 2 coveka, uz dodatnih nekoliko ljudi koji ulete kao padobranci i isprozivaju suprotnu stranu i tako u nedogled.Malo je smorilo stvarno.Da se ne uvredis imas 26 godina i trebalo bi da si bar malo zreliji.Kao da dolazite da lecite neke frustracije.Kapiram da sam te sad uvredio i da ces da me napadnes, pa da ulazimo u neku raspravu, al odmah da ti kazem da se distranciram od toga.Nista ovde nije zlonamerno da se odmah zna, a i otisli smo daleko u OFF, ja najvise. :cheers:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ma nisi me uvredio, taman posla :)

Ovo je drugi put da sam to napisao, ali ajde. Ja forum jedva da i posecujem i da pisem nesto, ali izgleda su moji postovi postali iritantni kao i od moj najboljeg druga Slobe :)
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Danijel_CH, Nisu tvoji postovi iritantni vec ta rasprava Zvezda-Partizan.Ko da je bitno sta je lopuza Terzic izjavio.Nebitan je skroz.Gde mu je izjava posle Ludogoreca? Mislis da sam ja popusio ovo osvajanje titule i da sam prezadovoljan? Jebe mi se za nasu ligu, ona je samo put ka evropi,a tu se Zvezda obrukala,mogu jos tri titule da osvoje dzabe.Nema neke razlike izmedju vas i nas.Dok se mi raspravljamo o nebitnim stvarima, oni pune dzepove preko prodaje igraca i ugradjuju se u sve moguce.Jebe se njima i za Zvezdu i Partizan.Sve je postalo biznis klasican.Kad ima padobranaca sa tribine koji prelaze sa Severa na Jug i obrnuto sta onda da se ocekuje.Klasicni interesi :cheers:
Последње учитавање од Velja93 дана 20 Окт 2016, 11:23, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Danijel_CH пише:
neme93 пише:
Danijel_CH пише:Zajeban ovaj Ludogorec, nije raspad kao onda kad je izbacio Partizan.
Moram sad i tebe na ignore listu zajedno sa Slobodanom, da se grlite i mazite tamo. Stvarno ide na k***c to podjebavanje cigana, cak i meni koji navijam za Partizan. Potpuno nepotreban i nebitan komentar. Ovo je vec drugi put da citam da pises o Ludogorecu. Koga bre boli tukson za Ludogorec? 26 godina, krv ti J***m.

Elem, opet se dalo videti da Gvardiola predstavu nema kako da brani svoj gol kad protivnik stane na loptu 30-40 metara od gola. Bas mi je drago sto ih je Barsa unakazila, da se spuste malo na zemlju. Mesi po meni u top 20 igraca na planeti, ni blizu vrha, bleji u toj listi sa dve ukradene zlatne lopte, jednu ukrao Snajderu 2010. a jednu Iniesti 2012. Nikad oprosteno, nikad zaboravljeno. Pu.
A boleo vas je k***c kad ste pisali nakon Terziceve izjave da bi Zvezda izbacila njega.

Klasicno cigansko palamudjenje.

Da dodam da ja jos nigde nisam spominjao Zvezdu, nego utakmicu ucesnika LS. Ako ti to smeta u ovoj temi slobodno me zaobidji.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”