KK Crvena zvezda 16/17

Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jos ce na kraju da ispadne da i ova vlast gura Partizan a unistava fmp.


Isto kao i one prosle sto su od zvezde pravile evropski projekat a na kraju pusione bile. Pa vi ste patoloski lazovi, vama nema leka.

Kontam kad ovo govno ode sa vlasti, da ce te pricati kako ste ga vi svo vreme terali i kako se sa severa orilo "Vucicu pederu".
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише:Jos ce na kraju da ispadne da i ova vlast gura Partizan a unistava fmp.


Isto kao i one prosle sto su od zvezde pravile evropski projekat a na kraju pusione bile. Pa vi ste patoloski lazovi, vama nema leka.

Kontam kad ovo govno ode sa vlasti, da ce te pricati kako ste ga vi svo vreme terali i kako se sa severa orilo "Vucicu pederu".
Projekat u koji se ušlo sa Čovićem nije započeo za vreme ove vlasti, kao prvo. Kao drugo, isto to je nuđeno i vama, odbili ste.

Ja nisam ni rekao da vas gura, ja sam rekao da ćete vi indirektno imati najviše koristi od ovog sukoba. Ako znaš šta znači reč indirektno.

Nego šta bi ono sa Aleksandrovčanima u Pioniru, kruže razne priče? Tačnije kružile su još pre meča :blowman:
Последње учитавање од Aleksandaar дана 12 Дец 2016, 00:52, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

I da se promeni vlast tretman bi trebao biti isti. Lakse je narod j**ati dok se Zvezda uzdize nego Partizan. To je provalio premijer a nastavice svi ostali. Logicno da broj navijaca igra kljucnu ulogu.
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Ne znam da l`je neko toliko naivan da poveruje u priče kako Vučić gura kk, posebno nakon toga što je njegov brat Andrej isteran iz kluba. Što se fk-a tiče, to je već druga stvar, ali Vučić i kk Crvena zvezda nemaju nikakve veze. Nadam se da će tako biti i narednih sezona.

Što se same košarke tiče, naši momci nastavljaju da terorišu širom Jadrana, pa je i Budućnost pregažena u Morači kao plitak potok.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=HxXmrdi5GT8[/youtube]
Последње учитавање од Nikolaks95 дана 12 Дец 2016, 20:21, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Ma evo vlast vas urnise.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Danijel_CH, Nisi daleko od istine veruj mi.Hoce braca da preuzmu klub od Covica i da od njega naprave tim koji ce sledece godine igrati f4 u Beogradu, makar tako obecavaju ako izguraju Covica.Nije Zvezda u dobrim odnosima sa Vucicima odkad je Covic isterao Vucicevog brata.Zvezda jednostavno nema para, i da znas u kakvoj finansijskoj krizi i koliko duguje igracima(vec duguje 2 plate za ovu godinu) a tek Radonjicu da ne pricam.Sad shvati ti ovo kako hoces ja nemam nameru da te ubedjujem u nesto i da prosipam pamet i menjam ti misljenje, jednostavno ne mozemo da imamo isto glediste zato sto smo na suprotnim stranama.Sacekaj i videces kad neke stvari budu izasle u javnost.Nije sve kako se predstavlja, Zvezda je u mnogo vecim govnima nego sto se misli.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Manite me rsb Covicevih komentatora.

Znam da su primili svaku platu, a te price kako nemate para ostavite klincima iz ciganmale.


Da nemate para ne bi prosle godine dovodili igrace i davali im raskide ugovora nakon 10 dana.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH пише:Manite me rsb Covicevih komentatora.

Znam da su primili svaku platu, a te price kako nemate para ostavite klincima iz ciganmale.


Da nemate para ne bi prosle godine dovodili igrace i davali im raskide ugovora nakon 10 dana.
Je l' se to po Švajcarskoj priča kako su naši igrači primili sve plate? Pošto kažeš da znaš.

Samo ne znam zašto onda postoji onoliko dugovanje prema Dženkinsu i zašto smo u EL posle Laboral Kuće ekipa koja najneredovnije isplaćuje svoje igrače. O stručnom štabu bolje da ne pričam, čak bih rekao da Čović nije u potpunosti fer prema Radonjiću što se tog dela tiče.

To što je bilo prošle godine, bilo je. Leto pre toga je i odrađen dobar transfer Kaline, kao i Bobija, pa je i imalo za neke akrobacije. Ove godine toga nema, uostalom vidiš kakva je sitacija na centru. Ako imamo kao što kažeš, ne bismo novu godinu dočekali sa jednim pravim centrom, a zna se da su Radonji centar i plej najprioritetnije pozicije.

Na papiru, ovo je jedna jako jeftina EL ekipa, sa svega 2 stranca u ekipi koji nisu iz redova top stranaca. Zvezdinu igru nose domaći igrači.

Uostalom, najmanje ti imaš prava da kažeš kako nama neko puni glavu, a pritom veruješ u priču da je Partizan propao zbog Vučića. Ko kad bih ja verovao u to da je Tole kriv za višemilionski dug u našem fudbalskom klubu. Ali znam, lakše je kriviti drugog nego potražiti krivca u svom dvorištu.

A i kad pomenu to menjanje stranaca, radili ste i vi to dok ste igrali EL. Kratko pamćenje, kratko.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

E moj sine, nemas ti pojma nista. Pun forum insajdera koji dobijaju informacije sa rsb-a i volimpartizan

A sto se tice Toleta i Vucica, postoji velika razlika.


Partizanov sunovrat u svim sportovima je krenuo dolaskom Vucica, cak je u svojoj predizbornoj kampanji izjavio da Zvezda mora da bude prvak, dok Tole veze nije imao sa vasim dugom jer tad nit je bio predsednik nit koji k***c, cak vam je izdavao licence bez pokrica.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 13 Дец 2016, 07:49, учитано 1 пут укупно.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH, ma bitno da ti imaš informacije iz prve ruke, daj reci još nešto, ne drži za sebe. Samo me zanima gde ih ti sakupljaš, jer ovo prevazilazi i taj volimpartizan ili južnu tribinu, ako to nije ista stvar. :slap:

Kako nije bio Tole tu dok je dug stvaran, pa najveći je nastao za vreme vladavine Vladana Lukića, a tada je koliko znam Tole bio na čelu FSS-a.

Dobro, a ko je onda zaslužan za sunovrat Zvezde u svim sportovima do pre 2010. godine gde ste gotovo na svim nivoima dominirali?

I nisi mi odgovorio šta bi ono u Pioniru pre par dana? :rugalica:
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Prvo ne mogu da verujem sta vi pricate ovde...
Zvezda je u nemilosti drzave ? Vucic se jako naljtio sto je bratu zvanicno skinuta funkcija...
Momci kabinet, menadzera Beograda vodi Goran Vesić. Kako bi Idea ( to je ona Hrvaska firma Agrokor ) dobila objekte u novoizgrađenim naseljima u Beogradu, tj. dobijala pravo ispred Maxija da prva uzima objekte morala je da iskešira ogroman keš za sponzorstvo jednom klubu ( istina tako je najlakše oprati novac ). Ovo je proverena informacija. Koliko ostaje Nebojši ne znam, koliko ide Zvezdi ne znam ali radi se o parama koje su i više nego dovoljne za jedan KK sa ovih prostora.
Ali kako je Nebojsa prepošteni vlasnik vaseg KK-a, i kako je njegov prijatelj Goran isto jedan od poštenjih ljudi ne znam šta stiže do vašeg KK. Ali činjenica je da Vam KK ima para preko politike, i od imenovanja Gorana Vesića za menadžera grada Beograda. I to veoma dobar novac.

Izvinite što pišem u Vašoj temi, ali ne verujem šta ste ispisali.

P.S. i stvarno mislite da Aleksandar Vučić ne zna za to :slap: :yesko:
Последње учитавање од Berserk дана 13 Дец 2016, 10:50, учитано 1 пут укупно.
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Jedan covek uplatio veliku uplatu na H1 i odmah namesteno. De mi reci kako se namestaju trojke 11/13?

Zakon velikih brojki, ne moze se svaka utakmica igrati na jednu loptu, a ova je bila idealna da dodje sa dobrom razlikom.

Pa ja sam uplatio na Inglostad protiv RBL 10e i dobio, ko bi rekao da ce to doci pre utakmice? Al sam zato prethodna tri kola isto tako gubio jer sam cekao kad ce doci i docekao :)

Vas dug je napravljen pre Lukica, tako da ti prica ne pije vodu. Najveci konkretno kad ste sljustili ogroman novac na pojacanja kao i ove godine. Barkos, Molina, Koroman, Zeman, Salas...


Ja ne znam u kojim ste vi to sportovima imali sunovrat? Fudbal smo se klali, kosarku, hokej i vaterpolo nikad niste bili neki faktor bitan, mada se u kk vecito ulagao novac pa ste i dogurali do polufinala uleb cupa, samo ja se toga secam a vi ne jer niste pratili tu Zvezdu. Samo ne znam kako ste to uspeli pod represijom drzave i ne davanja novca.






Nisam ti odgovorio za Partizanovo menjanje stranaca. Partizan to nije radio vec je dovodio igrace na poziciji crnca na ugovore od po 3-4 meseca i to iskljucivo u januaru kad se znalo dal se igra top8 i finale ABA, jer da placas crnca pre toga nije bilo nikakve logike.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 13 Дец 2016, 10:59, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ako je tako kao sto pricate vas dvojica ja mogu da budem miran i spokojan.Mnogo mi se svidja vasa verzija price.Ja se vec zabrinuo.Kad jednom naviknes na specijalni tretman, tesko je odvici se od njega.Morate da razumete moju zabrinutost kad sam cuo da se dosta duguje igracima.Izgleda da je to neka Coviceva propaganda opet.U svakom slucaju navijam za vasu verziju price. :cheers:

A sto se tice tog lika sto je uplacivao na 2 mesta u tas kladionici je stavio po 200.000 dinara na h1 na Partizan.Moze se reci da je drugo poluvreme izazvalo sumnju, jel dati 60 poena u drugom poluvremenu u evropi je naucna fantastika, jos vise ako se zna da su dali 27 u prvom.Ne kazem nista samo deluje sumnjivo, cak i da je namesteno necemo znati.A i ako je doslo do toga da Partizan ne moze da pobedi Igokeu regularno, onda bi trebalo da se zabrinete.Moja teorija je da je Igokea igrala veoma losu odbranu, a Partizanu je isao sut prvi put ove sezone i zavrsilo se tako kako se zavrsilo.
Последње учитавање од Velja93 дана 13 Дец 2016, 11:52, учитано 1 пут укупно.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Tih 200.000 nisu neke pare, ako je to zaista uplaceno toliko. Za nekog ko radi mesecno za 4-5 hiljada e i ko je aktivan kladionicar, to je nista...
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Ma jeste, Zvezda nikad nije bila nikakav faktor u basketu, a najtrofejniji je klub u bivšoj Jugoslaviji, uz to je osvojila prvi evropski trofej za tu državu 1974. A tek nemoj da pričaš gluposti ko od kad prati svoj klub, u ovom slučaju Zvezdu, jer je ja pratim kad je bila u mnogo većim sranjima nego što je Partizan sad.
Iznesi svoje mišljenje, ali nemoj da vređaš i lupetaš neke nebuloze.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Jedan priča kako nam Vesić obezbeđuje pare za KK, a lik je najveći krivac za dug od 15 miliona koliko je KK imao do 2010. godine. Ubedljivo najveći krivac i spominjati njega u bilo kom drugog kontekstu je čista laž. Čuj Goran Vesić, paz' da nije on pomogao. Pre bih poverovao u to da je lično Danilović iz svog džepa uplatio nama pare. Kakva nebuloza.

Ovaj drugi priča kako nismo nikad bili bitan faktor u košarci, još navodno mi ne pratimo naš KK pa ni ne znamo istoriju.

Što se tiče uplata po kladionicama, nije to cifra od 200 000 jer tolika cifra sigurno da ne bi onako oborila kvote, radi se sigurno o većoj sumi jer su gotovo sve kladionice blokirale uplate na isti meč, a u mnogim kladionicama je i Vuk Radivojević izbačen iz ponude za igrače. Pitanje je samo ko je režirao ono. Da me neko ne shvati pogrešno, nije ono bilo puštanje Igokee jer vi ne možete da ih dobijete ili šta već, nego čista kladioničarska mafija. Bilo je tužno gledati Vuka šta radi.
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Ja kazem da znam sigurno da je lik uplatio u 2 kladionice po 200k dinara, e sad ko zna u koliko je kladionica otisao po Beogradu.Morao je tako da uplacuje zato sto mu nijedna kladionica ne bi odobrila na primer 2 miliona dinara.Tako se radi kada se uplacuju vece sume u kladionicama.U jednom trenutku su zabranili u skoro svim kladionicama igranje na Partizan i Radivojevica.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Порука од Makarije »

Jeste nebuloza da Vesic pomaze ikome, kao sto nije pravio dugove za Zvezdu vec za sebe ali Zvezdi . Ali to ne znaci da Vesic nije aktivirao kasicu za nasu Zvezdu, sto ne bi, sve je isto kao sto se radilo i za vreme Zike Pauka, iste mantre. Berserk je gore pogodio maksimalno sa svojim postom.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Aleksandaar пише:Jedan priča kako nam Vesić obezbeđuje pare za KK, a lik je najveći krivac za dug od 15 miliona koliko je KK imao do 2010. godine. Ubedljivo najveći krivac i spominjati njega u bilo kom drugog kontekstu je čista laž. Čuj Goran Vesić, paz' da nije on pomogao. Pre bih poverovao u to da je lično Danilović iz svog džepa uplatio nama pare. Kakva nebuloza.

Ovaj drugi priča kako nismo nikad bili bitan faktor u košarci, još navodno mi ne pratimo naš KK pa ni ne znamo istoriju.

Što se tiče uplata po kladionicama, nije to cifra od 200 000 jer tolika cifra sigurno da ne bi onako oborila kvote, radi se sigurno o većoj sumi jer su gotovo sve kladionice blokirale uplate na isti meč, a u mnogim kladionicama je i Vuk Radivojević izbačen iz ponude za igrače. Pitanje je samo ko je režirao ono. Da me neko ne shvati pogrešno, nije ono bilo puštanje Igokee jer vi ne možete da ih dobijete ili šta već, nego čista kladioničarska mafija. Bilo je tužno gledati Vuka šta radi.
Prijatelju nisam ja rekao da Vam on pomaze, vece da on ima debele iterese sto se tice KK Crvena Zvezda...
Procitaj ponovo post :wtf:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Velja93, razumemo se. U svakom slučaju onde sigurno nije bilo sve čisto. Neko je se lepo obogatio na lak način. Samo je to moglo da se uradi i malo diskretnije, ono što je Vuk radio je bukvalno za zatvor. Ali kapiram da kad je već to dogovrio da je i morao onako, zna kakve su posledice ako ne dođe +.

Makarije, ček, ako je pravio dugove Zvezdi za sebe, pa onda je sasvim pošteno da aktivira tu kasicu za Zvezdu koju pominješ i vrati na neki način ono što je pokrao. Osim ako je sve bilo super dok je krao, a sad kad vraća onda vi tu vidite problem.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”