KK Crvena zvezda 16/17

Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Aleksandaar, Uzeo covek 23 suta u jadranskoj ligi.Jos imao 2 poena na poluvremenu.Mada da ne idemo previse u off.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Berserk, znači cilj je oprati pare preko Zvezde, a usput ostaviti nešto i klubu, a sve to aminuje Vučić. Pa dobro, neka peru pare onda, makar će i ostati onda nešto klubu, a ne samo da uzimaju.

Nego, Vesić koji krade od Zvezde(iz lične koristi) je dobar Vesić, Vesić koji pomaže Zvezdi(iz lične koristi) je loš Vesić. To je vaša poenta priče.

Velja93, a i ko zna šta sve stoji iza toga i kakve ucene. U jednom trenutku mi ga je i bilo žao, tačno se videlo po njegovim ishitrenim šutevima da mu ni najmanje nije svejedno.
Последње учитавање од Aleksandaar дана 13 Дец 2016, 19:46, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
Makarije
First Team Coach
Поруке: 322
Придружен: 24 Авг 2011, 14:07
Место: Djevrek od kartona
Status: Није на вези

Makarije

Порука од Makarije »

Aleksandre Vesic pomaze Vesicu. Moras manje biti ostrascen.

P.S Kasica o kojoj pricam nije njegova.
Последње учитавање од Makarije дана 13 Дец 2016, 20:53, учитано 1 пут укупно.
Sektasko-cigansko leglo - (kvazi)serbian-fm.....
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Velja je u pravu. Ovaj snimak i novinski natpisi ovih dana u rezmiskim medijima sve dokazuju.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gmqarR3 ... e=youtu.be[/youtube]
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Zelim i vama pomoc koju je nama dao Vesic.Covek je sa svojom zenom opustosio Zvezdin marketing, inace postavio je da bude glavna i odgovorna sto se tice marketinga.To je vreme Lukica.Zena mu je imala platu 5000 evra mesecno i plus sto su opustosili Zvezdu maksimalno.Samo ne znam kako covek nije zavrsio u zatvoru.Gde god da je bio kao da je tornado prosao.Covek kao da je free agent prelazi iz stranke u stranku.Ko li njemu cuva ledja.Secam se izjave kad je Covic dosao u Zvezdu rece da ima dokaza protiv takvih kao sto je Vesic i da ce biti krivicno gonjeni.To je izjavio i Vucic na onoj famoznoj konferenciji.Sta se od tad promenilo ja ne znam.Al ovaj pacov se uvek izvuce.Nadam se da ce tako pomagati Partizanu kao sto je i nama pa da vidite kakav je mag sto se tice licnog interesa.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5162
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Imamo mi svojih Vucelica i Vazura, tako da Vesice i Vucice ostavljamo vama, a Covica u zatvor za Kosovo i ubistvo premijera... pa posle cemo lako da sednemo za sto i resimo medjusobno sta je ko kome duzan. :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
Berserk
Manager
Поруке: 1289
Придружен: 25 Дец 2011, 22:04
Место: Petrovgrad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Berserk »

Velja93 пише:Zelim i vama pomoc koju je nama dao Vesic.Covek je sa svojom zenom opustosio Zvezdin marketing, inace postavio je da bude glavna i odgovorna sto se tice marketinga.To je vreme Lukica.Zena mu je imala platu 5000 evra mesecno i plus sto su opustosili Zvezdu maksimalno.Samo ne znam kako covek nije zavrsio u zatvoru.Gde god da je bio kao da je tornado prosao.Covek kao da je free agent prelazi iz stranke u stranku.Ko li njemu cuva ledja.Secam se izjave kad je Covic dosao u Zvezdu rece da ima dokaza protiv takvih kao sto je Vesic i da ce biti krivicno gonjeni.To je izjavio i Vucic na onoj famoznoj konferenciji.Sta se od tad promenilo ja ne znam.Al ovaj pacov se uvek izvuce.Nadam se da ce tako pomagati Partizanu kao sto je i nama pa da vidite kakav je mag sto se tice licnog interesa.
Matori imamo mi svoje Vesice, samo zelim da znas da ne gotivim nikakve politicke likove u sportu. Kokeze, Ljajice, Ruzice itd.
Od njih nista dobro ne moze da bude, zato nam je sport i gde jeste. :slap:
Sir Alex Ferguson, A Knighted Champion
So Many Years the boss and we adore him
Simply The Best, United through and through
Forever we will be his Red Army
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Berserk, Alexandar_81, Znam.Tek cete da vidite kad ode ova garnitura u Partizanu kako se radilo.I ja imam isto misljenje o tome.Sad zamisli kako mi je bilo da gledam ona 2 krimosa Tonceva i Kokezu kako su jedni od glavnih u klubu.Uvati me muka kad ih cujem da daju neki intervju.Hvala bogu pa su i jedan i drugi napustili klub.Mada kad bi znao koja sve gamad sedi u Zvezdinom upravnom odboru, pocevsi od vodja navijaca do raznih likova sumnjivog morala.Nadam se da ce uskoro privatizovati veciti.Nema od ovog sistema nista.Samo nas kanale i ubacuju u sve veca govna.Vlast ubacuje svoje ljude da sistemski potkradaju klub i niko im nista ne moze.Tuzna prica.Sve vise primecujem da ljudi jednostavno gube volju za nasim fudbalom, i gledaju cisto radi reda, a ja sam jedan od tih.Jedva sam cekao da se zavrsi polusezona, toliko mi je muka od naseg fudbala.A tek se plasim izlaska u evropu.Mora da strahujem od raznih poluamaterskih ekipa.Jebes ti to, i jebes titulu u nasem fudbalu kad nista ne znaci.
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Mokrenje. :ave:
Корисников грб
Velja93
Manager
Поруке: 2692
Придружен: 08 Нов 2010, 14:30
Место: Beograd
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Velja93 »

Neverovatna partija.Dominacija u odbrani i napadu.Svi su odigrali dobro. :winner:
Um caruje, snaga dobro dodje.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

we are maccabi, who the fuck are you...

ahahhaha
ahahha
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Doveli ste nekog iz Galate.

Sta bi tek bilo da Vucic ne jebe Cokija :)
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Prosle godine bas na ovaj dan 'nudili' smo Bajernu trampu Rajan za Diona. Godinu dana posle nas lik pojaca. :xD:
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Nije još naš igrač, još se pregovara.
Kamo sreće da nas Vučić gura finansijski kao što ovi teoretičari zavere vole to da plasiraju svaki put kad im se ukaže prilika, pa bi pleja i centra doveli još letos, a ne pred kraj godine i ne bi bili u situaciji da su nam protiv Makabija jedina 4-rka i 5-tica u rotaciji bili Bjelica, odnosno Kuzmić.
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH, kako je ovo samo bezobrazno.

Taj Tompson, ako i dođe, tamo je tek da popuni broj, a Ataman ne može da nađe prostora za njega pa je i logično da se raziđu. Plus, došao bi na polusezoni. Iz tvog upisa čovek da zaključi da im krademo igrača, a zapravo i oni žele da ga se otarase. A zaboravljaš da će biti januar mesec kada bi on hipotetički mogao da debituje, a centra tražimo još od leta. Ako imamo, što ne dovedosmo nekog do sad.

Al' bitno je vrteti svoju teorije zavere i ne sagledati realne činjenice.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Pa cekaj, kako vam igraci ne primaju plate nekoliko meseci, a imate da dovedete stranca sa EL iskustvom? Jel sabiras ti 2 i 2? Jesil samo bezobrazan ili si jednostavno glup?
Aleksandaar
Youth Team Coach
Поруке: 182
Придружен: 19 Апр 2016, 00:22
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Aleksandaar »

Danijel_CH, plate kasne neko vreme, kao što će i Tompsonu da kasne ako dođe, a nećemo mi tih npr 200K da mu damo odmah. I vi ste u dugovima do guše pa ste doveli par stranaca, tako ti ta logika ne ide.

A i uostalom, ne znam zašto porediš nas sa vama ili bilo kojim drugim ABA-ligaškim klubom. Nas treba da porediš sa Evroligašima, a u toj konkurenciji mi smo klub sa najmanjim budžetom.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Ne daj Boze Andreja i daj Boze Nebojse u klubu.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Nikolaks95
First Team Coach
Поруке: 331
Придружен: 30 Мар 2012, 21:07
Место: Kruševac/Niš
Status: Није на вези

Порука од Nikolaks95 »

Слика
Kralj je mrtav!

Još jedna rutinska pobeda protiv još jednog šampiona Evrope.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hlWGIDNii80[/youtube]
A Nišlija nastavlja da deli neverovatne asistencije.
Закључано

Повратак на “Arhiva sporta”