Помоћ око плате играча

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Помоћ око плате играча

Порука од Paul Scholes »

Понудио сам одређеном играчу уговор, тражио ми је 6500 еура седмично, одустао сам јер ми је то превише, после пар месеци видим да је потписао за други клуб за недељну плату од 1600 еура седмично. Да ли је то нормално? Стварно ме то излуђује.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Plata zavisi od mnogo stvari. Možda je dobio veće bonuse, možda je prošao transfer rok pa je i on smanjio prohteve, možda imaš slabiju reputaciju ili si u nižoj ligi, možda je igrač iz druge zemlje pa je zbog selidbe hteo više para, itd...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Dešava se to često. Ako ti je klub sa lošom reputacijom, onda ti igrač traži više para, ako si bogat klub, opet ti traži više novca, ako mu daš neke bonuse, možeš da mu smanjiš platu. Meni se u Barnetu dešavalo da mi igrač treži 50k mesečo, a igrao sam u čempionšipu i kada bih ja odustao on je potpisivao ugovor sa klubom koji igra u l1 i to za manje od 20k.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Paul Scholes
First Team Coach
Поруке: 332
Придружен: 30 Јун 2014, 13:17
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од Paul Scholes »

Водим Борац Чачак већ пету сезону и у свему сам бољи од Напретка ( клуб за који је играч потписао), имам већу репутацију, последње три сезоне сам на бољој завршној позицији у лиги, последње две сезоне играм Лигу Европе. Једино реално што ми делује је то што сам на почетку изабрао најслабију могућу репутацију.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Nema veze sa tvojom reputacijom, već sa klupskom.
Elem, razlog mogu biti baš ti uspesi, jer igrači očekuje veću platu ako igraju u uspešnijem klubu. Takođe, kao što sam već rekao, razlog može biti i to što duže vreme nije imao ponuda pa je pristao na manju platu kako ne bi bio bez kluba.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”